Publikováno

Dieta podle S.Burroughse

javorovy sirup dieta

Velká očista organismu, také nazývána ,, javorová dieta,, je detoxikační program vytvořen Stanley Burroughsem v roce 1941.

Burroughs říká, že je to detoxikační program, který pomáhá při odstraňování škodlivých, nespecifických toxinů z těla, a zároveň funguje jako redukční dieta pro hubnutí, jako lék na vředy, a celkově jako obecný všelék, jehož výsledkem je, odstranění všech potíží a nemocí ‚ .

Tento program doporučuje půst, při kterém se užívá směs z čerstvých citronů, javorového sirupu a kajenského pepře, stejně jako bylinné čaje, po dobu 10 dní, ale někteří lidé zůstávají na očistní dietě i déle.

V poslední době byla tato dieta velmi oblíbená, a celebrity jako Beyonce, Jared Leto a Naomi Campbell s pomocí této očisty zhubli se skvělými výsledky.

Toto je celkový plán pro dietu:

Směs z citronové šťávy, pravého javorového sirupu, kajenského pepře a vody, v množství šest až dvanáct sklenic denně, přičemž každý pohár obsahuje asi 110 kalorií v sacharidech.

2 polévkové lžíce čerstvě vymačkané citrónové šťávy. Burroughs doporučuje organické / bio citrony, čerstvé, ne zpracovanou šťávu. Citrony mohou být nahrazeny i limetkami. Do směsi se může přidat i dužina, ovšem za předpokladu, že citróny nejsou uměle barvené nebo ošetřeny pesticidy.

2 lžíce javorového sirupu. Musí to být čistý javorový sirup, ne ledajaký palačinkový sirup! Burroughs doporučuje sirup Amber Canada n ° 2 (Grade B), nebo javorový sirup Light Canada n ° 1 (Grade A)

1/10 čajové lžičky kajenského pepře. Burroughs trvá na tom, aby se používaly kajenské chilli papričky, ale povoluje postupně přidávat z menšího množství, abychom si postupně na chuť zvykly.

Voda. Burroughs doporučuje 3 dl sklenici vlažné vody, ale také povoluje užívání i studenou vodu.

Bylinný čaj s projímavým účinkem se pije v noci.